Sposoby na wyćwiczone pośladki

Sport i ruch

Poza jędrnym i pięknym biustem, kobiety zwracają uwagę równie mocno na pośladki – wyćwiczone pośladki, dlatego co można zrobić, aby uzyskać efekt takich pośladków? Czy treningi i dieta wystarczy jak w przypadku biustu?
Jeżeli tak to jaka dieta oraz jakie ćwiczenia wykonywać, aby pośladki były zgrabne?

Tak, w większości przypadków treningi i dieta wystarczają, nie zapominając o determinacji.
Przechodząc do rzeczy, jakie ćwiczenia warto wybrać?
Musimy wiedzieć, że kiedy decydujemy się na treningi pośladków, nie możemy zapominać także o treningu nóg.
Także zacznijmy od ćwiczenia na nogi a dokładniej

Przysiady

W tym ćwiczeniu angażujemy nogi, a dokładniej uda oraz pośladki, dlatego warto pamiętać o tym ćwiczeniu podczas układania dla siebie planu treningowego.
Pamiętajmy o tym, aby ćwiczenie wykonywać w 100% dokładnie, aby uzyskać najlepsze efekty. A żeby wykonać to w 100% dobrze, warto ułożyć dłonie na głowę w wtedy robić ćwiczenie, kiedy wykonamy 3/4 serie po 12 powtórzeń powinniśmy mieć dość, a także być dumni, jednak jakie jeszcze inne ćwiczenia możemy wykonać, aby poprawić pośladki?

Wykrok jedną nogą

Ćwiczenie wydaje się proste i w zasadzie takie jest, jednak bardzo mocno “daje w kość” jednak w tym przypadku powinniśmy powiedzieć, że w mięsień i tak właśnie jest. Wykrok jedną nogą w przód to idealne ćwiczenie na wzmocnienie całej nogi, a także pośladków, warto to ćwiczenie wykonywać na każdej sesji treningowej.
Ćwiczenie wykonywać na przemiennie, nie zapominajmy o przerwach między seriami, a skoro przy temacie serii jesteśmy, to ile wykonać?
Po 2 serie na jedną nogę i każda seria po 14 powtórzeń, wtedy otrzymamy najlepsze wyniki.

Unoszenie pośladków

To ćwiczenie jest ostatnie na naszej liście ćwiczeń, jednak jest bardzo skuteczne, dlaczego?
Ponieważ angażuje tylko mięśnie pośladków.
Jak wykonać to ćwiczenie?
Należy położyć się na podłodze, stopy jednak musimy położyć na podłogę (tak aby móc się wybić udami w górę)
Ręce ułożyć na podłodze palcami próbując dotknąć piet, następnie bardzo mocno wypchnąć bioderka w górę. Powtórzyć to 8/10 razy w 3 seriach, aby czuć satysfakcję, oraz widzieć szybko efekty. Fizykoterapia.

 

Sport i ruch
Jak się biega prawidłowo?

Coraz więcej osób decyduje się na poprawienie swojej kondycji ruchowej oraz po prostu chcą zmienić wygląd swojej sylwetki. Zaczynają albo ćwiczyć albo stosować różnego rodzaju diety i suplementy diety. Jednak można zauważyć, iż ostatnimi czasy najpopularniejszą formą aktywności fizycznej jest nic innego jak bieganie. Ważne jest to, iż jeśli chcemy …

Dieta i zdrowie
7 tricków dla szybszego metabolizmu

Dużo osób boryka się z nadwagą. Jednak problemem większości jest to, iż nie chce im się ani stosować diety ani ćwiczyć, ponieważ trzeba to robić regularnie. Spora część osób wolałaby, aby kilogramy spadały szybciej i przyspieszył się metabolizm. Ale czy to w ogóle możliwe? Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić …

Sport i ruch
Spacer po wymarzoną sylwetkę z Nordic Walking!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że walka o wymarzoną sylwetkę, w tym redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej, wymaga aktywności fizycznej. W połączeniu z odpowiednią dietą z pewnością przynosi oczekiwane rezultaty. Wystarczy tylko zmotywować się i sumiennie zabrać do pracy. Tylko jaki sport najlepiej się sprawdzi? Co, okaże się bezpieczną i przyjemną aktywnością? …