Sposoby na wyćwiczone pośladki

Sport i ruch

Poza jędrnym i pięknym biustem, kobiety zwracają uwagę równie mocno na pośladki – wyćwiczone pośladki, dlatego co można zrobić, aby uzyskać efekt takich pośladków? Czy treningi i dieta wystarczy jak w przypadku biustu?
Jeżeli tak to jaka dieta oraz jakie ćwiczenia wykonywać, aby pośladki były zgrabne?

Tak, w większości przypadków treningi i dieta wystarczają, nie zapominając o determinacji.
Przechodząc do rzeczy, jakie ćwiczenia warto wybrać?
Musimy wiedzieć, że kiedy decydujemy się na treningi pośladków, nie możemy zapominać także o treningu nóg.
Także zacznijmy od ćwiczenia na nogi a dokładniej

Przysiady

W tym ćwiczeniu angażujemy nogi, a dokładniej uda oraz pośladki, dlatego warto pamiętać o tym ćwiczeniu podczas układania dla siebie planu treningowego.
Pamiętajmy o tym, aby ćwiczenie wykonywać w 100% dokładnie, aby uzyskać najlepsze efekty. A żeby wykonać to w 100% dobrze, warto ułożyć dłonie na głowę w wtedy robić ćwiczenie, kiedy wykonamy 3/4 serie po 12 powtórzeń powinniśmy mieć dość, a także być dumni, jednak jakie jeszcze inne ćwiczenia możemy wykonać, aby poprawić pośladki?

Wykrok jedną nogą

Ćwiczenie wydaje się proste i w zasadzie takie jest, jednak bardzo mocno “daje w kość” jednak w tym przypadku powinniśmy powiedzieć, że w mięsień i tak właśnie jest. Wykrok jedną nogą w przód to idealne ćwiczenie na wzmocnienie całej nogi, a także pośladków, warto to ćwiczenie wykonywać na każdej sesji treningowej.
Ćwiczenie wykonywać na przemiennie, nie zapominajmy o przerwach między seriami, a skoro przy temacie serii jesteśmy, to ile wykonać?
Po 2 serie na jedną nogę i każda seria po 14 powtórzeń, wtedy otrzymamy najlepsze wyniki.

Unoszenie pośladków

To ćwiczenie jest ostatnie na naszej liście ćwiczeń, jednak jest bardzo skuteczne, dlaczego?
Ponieważ angażuje tylko mięśnie pośladków.
Jak wykonać to ćwiczenie?
Należy położyć się na podłodze, stopy jednak musimy położyć na podłogę (tak aby móc się wybić udami w górę)
Ręce ułożyć na podłodze palcami próbując dotknąć piet, następnie bardzo mocno wypchnąć bioderka w górę. Powtórzyć to 8/10 razy w 3 seriach, aby czuć satysfakcję, oraz widzieć szybko efekty. Fizykoterapia.

 

Sport i ruch
Sport grupowy dla kobiet – treningi koszykówki w Krakowie.

Ostatnimi czasy przyjęło się, by sport uprawiać samodzielnie, czy to na siłowni, w zaciszu własnego domu, czy też w plenerze. Jest to przede wszystkim „zasługą” mijającego już na szczęście okresu pandemicznego, kiedy to chcąc nie chcąc musieliśmy odizolować się od innych ludzi z uwagi na własne oraz ich zdrowie…część nawyków …

Sport i ruch
Treningi cardio dla osób starszych: utrzymanie sprawności i zdrowia w późniejszym wieku

W dzisiejszych czasach dbanie o swoje zdrowie i sprawność fizyczną jest coraz ważniejsze. Wszyscy chcemy jak najdłużej cieszyć się pełnią życia. Z wiekiem nasze ciało niestety ulega zmianom, dlatego tak ważne jest, abyśmy zadali sobie pytanie, jak utrzymać się w dobrej kondycji w późniejszym wieku. Dla osób starszych bardzo dobrym …

Sport i ruch
Jak trenować na zwiększenie masy mięśniowej: strategie treningowe i plany odżywiania

W dzisiejszych czasach wiele osób stara się zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Jednym ze sposobów na to jest osiągnięcie masy mięśniowej poprzez regularne treningi na siłowni oraz odpowiednie odżywianie. Jednak, jak to zrobić w sposób skuteczny i bezpieczny? W tym artykule przedstawione zostaną strategie treningowe i plany odżywiania, które …